Açıklanamayan uzun telefon görüşmeleri boşanma nedeni Sürekli telefonla konuşan kadın, kendisine hakaret eden kocasıyla eşit kusurlu bulundu. Hi...           • Gerede Ticaret ve Sanayi Odası Dar Gelirli Vatandaşların Yüzünü Güldürdü Gerede Ticaret ve Sanayi Odası Dar Gelirli Vatandaşların Yüzünü Güldürd&u...           • Üniversitede Deri Mühendisliği Seçenlere Asgari Ücret Tutarında Burs Verilecek Üniversitede Deri Mühendisliği Seçenlere Asgari Ücret Tutarında Burs Verilec...           • Bakan Selçuk Duyurdu: Öğrenciler Nisan ve Kasım'da 1'er Hafta Ara Tatil Yapacak Bakan Selçuk Duyurdu: Öğrenciler Nisan ve Kasım'da 1'er Hafta Ara Tatil Yapacak Son d...           • Kimlik, Ehliyet ve Pasaport Randevularında Yeni Dönem Kimlik, Ehliyet ve Pasaport Randevularında Yeni Dönem Kimlik, ehliyet ve pasaport içi...           • Outlook hesaplarında güvenlik sorunu ortaya çıktı Outlook hesaplarında güvenlik sorunu ortaya çıktı Microsoft'tan yapılan aç...           • Yargıtay: Zorla İstifa Ettirilen İşçiye İhbar Tazminatı Ödenir Yargıtay: Zorla İstifa Ettirilen İşçiye İhbar Tazminatı Ödenir İşçiye zorla is...           • Muhtar maaşları kesilecek mi? Resmi açıklama geldi Muhtar maaşları kesilecek mi? Resmi açıklama geldi Dün sosyal medyada muhtar maaşları...           • Tüketicilere naylon poşet uyarısı: Buna dikkat edin! Tüketicilere naylon poşet uyarısı: Buna dikkat edin! Tüketici örgütü tem...           • Yargıtay, Türkiye'nin İlk Yerli Otomobili "Devrim" ile İlgili Kararını Verdi Yargıtay, Türkiye'nin İlk Yerli Otomobili "Devrim" ile İlgili Kararını Verdi Yargıtay, ilk y...           

3.SABİO ÖDÜL TÖRENİ

3.SABİO ÖDÜL TÖRENİ

Gerede Belediyesi Ramazan Dede Bilgievi tarafından bu yıl 3.sü yapılan Sayısal Bilimler Olimpiyatının (SABİO) ödül töreni Gerede Belediyesi Kültür Sitesi´nde yapıldı.

Ödül Törenin de Gerede Kaymakamı Arslan Yurt, Gerede Belediye Başkanı Ömer Baygın, Gerede Meslek Yüksek Okulu Müdürü Nurettin Akçakale, İlçe Milli Eğitim Müdürü Mustafa Camcı, Ticaret ve Sanayi Odası Başkanı Mustafa Allar,  Başkan Yardımcısı Ali Kemal Atay, Gerede Belediyesi Meclis Üyeleri Mehtap Demirses Burku, Sezai Berber ve İsmail Çetin, Gerede Meslek Daire Amirleri, Sivil Toplum Kuruluşlarının temsilcileri, Okul Müdürleri ve dereceye giren öğrencilerin öğretmenleri ile kalabalık bir veli topluluğu katıldı.

Ödül töreninin açılış konuşmasını yapan Gerede Belediye Başkanı Ömer Baygın; Bu yıl 3.sünü gerçekleştirdikleri Sayısal Bilimler Olimpiyatına ilköğretim okullarından 4.5.6. ve 7. Sınıflardan 194 öğrenci katıldığını ve öğrencilerimizin sayısal ağırlıklı Matematik ve Fen Bilimleri derslerine ilgiyi arttırarak başarılı olmaları yönünde ilçenin eğitimine katkı sağlamak amacıyla bu yarışmayı düzenlediklerini belirtti.

Sınıflarında ilçe birincisi olan öğrenciler birer konuşma yaparak yarışma ile ilgili duygularını belirttiler.

Sınıflarında 1.2.3. olan öğrencilere 1.´lik madalyası, 4.5.6. olan öğrencilere 2.´lik madalyası, 7.8.9. ve 10 olan öğrencilere 3.´lük madalyası ve okul müdürlerine de plaket verildikten sonra toplu resim çekilerek program sona erdi.

Madalyaya Hak Kazanan Öğrenciler;

 

 

 

 

 

 

 

 

4.SINIFLAR

 

DERECE

ADI-SOYADI

MADALYA

1.

BATUR ÇETİN

1.’LİK

2.

BERKAY GEBEŞ

1.’LİK

3.

BETÜL ÜLKER

1.’LİK

4.

FURKAN DOĞANCI

2.’LİK

5.

FURKAN TURÇİN

2.’LİK

6.

EMRE EYECİ

2.’LİK

7.

FAZLI ÜSTÜNDAĞ

3.’LÜK

8.

AKIN GÜLDEMİR

3.’LÜK

9.

ZEYNEP ÇELİK

3.’LÜK

10.

EREN TURÇİN

3.’LÜK

 

 

5.SINIFLAR

 

DERECE

ADI-SOYADI

MADALYA

1.

YUSUF FARUK GÜLDEMİR

1.’LİK

2.

GÖRKEM  SOLUN

1.’LİK

3.

HARUN O.TURBALI

1.’LİK

4.

SAMİ YAMAN

2.’LİK

5.

VEHBİ KESER

2.’LİK

6.

EMRE AYDIN

2.’LİK

7.

HASAN E.CANKURTARAN

3.’LÜK

8.

ASLIHAN ERBAŞ

3.’LÜK

9.

ZEYNEP GİZEM YILDIZ

3.’LÜK

10.

BÜŞRA YILMAZ

3.’LÜK

 

 

6.SINIFLAR

 

DERECE

ADI-SOYADI

MADALYA

1.

HANİFE AÇIKEL

1.’LİK

2.

NECATİ MAŞALI

1.’LİK

3.

BEYZA ÖZZEFTÇİ

1.’LİK

4.

SEMANUR ÇİMEN

2.’LİK

5.

EBRAR BETÜLKAYA

2.’LİK

6.

YİĞİTHAN K. MİLLİ

2.’LİK

7.

İ.TARIK PAZAR

3.’LÜK

8.

HİLAL KILIÇ

3.’LÜK

9.

ÖMER KESKİN

3.’LÜK

9.

ALKIM NALDELEN

3.’LÜK

10.

SEMANUR DANIŞMAN

3.’LÜK

 

 

7.SINIFLAR

 

DERECE

ADI-SOYADI

MADALYA

1.

M.AKİF DURGUT

1.’LİK

2.

FURKAN CAN APAYDIN

1.’LİK

3.

ERDEM CAN BAŞARAN

1.’LİK

4.

GÖRKEM SEVİNÇ

2.’LİK

5.

EBRAR CEYLAN

2.’LİK

6.

ABDULLAH K. AKSOY

2.’LİK

7.

A.FARUK ŞİŞMAN

3.’LÜK

8.

SILA PEHLİVAN

3.’LÜK

9.

A.FIRAT YALÇIN

3.’LÜK

10.

BURAK EKER

3.’LÜK

 

Haber tarihi: 26/05/2013
Haber Okunma: 2296
Haber Yorumları: 0


Paylaş: Facebook  Twitter  Stumbleupon  Delicious  Google


Önceki: 3. Ezbere Şiir Okuma Yarışmasında Muhteşem Final
Sonraki: Nişanyan'a Hz. Muhammed'e hakaret cezası




Henüz yorum bulunmamaktadır. İlk yorumu siz yapabilirsiniz.

Ad, Soyad *
E-Mail
Kalan karekter sayısı:
Yorum *
Güvenlik kodunu giriniz:
captcha
*
(* Doldurulması zorunlu alanlar)


İçerik Rss - Haberler Rss
Tasarım ve Programlama: Omnportal