2 milyona yakın araç sahibine egzoz muayenesi için son uyarı Çevre ve Şehircilik Bakanlığınca, egzoz gazı emisyon ölçümü yaptırmay...           • İkinci el araçlarda yeni dönem başlıyor Karayolları Motorlu Araçlar Zorunlu Mali Sorumluluk Sigortasında (Trafik Sigortası) tarife ...           • Açıklanamayan uzun telefon görüşmeleri boşanma nedeni Sürekli telefonla konuşan kadın, kendisine hakaret eden kocasıyla eşit kusurlu bulundu. Hi...           • Gerede Ticaret ve Sanayi Odası Dar Gelirli Vatandaşların Yüzünü Güldürdü Gerede Ticaret ve Sanayi Odası Dar Gelirli Vatandaşların Yüzünü Güldürd&u...           • Üniversitede Deri Mühendisliği Seçenlere Asgari Ücret Tutarında Burs Verilecek Üniversitede Deri Mühendisliği Seçenlere Asgari Ücret Tutarında Burs Verilec...           • Bakan Selçuk Duyurdu: Öğrenciler Nisan ve Kasım'da 1'er Hafta Ara Tatil Yapacak Bakan Selçuk Duyurdu: Öğrenciler Nisan ve Kasım'da 1'er Hafta Ara Tatil Yapacak Son d...           • Kimlik, Ehliyet ve Pasaport Randevularında Yeni Dönem Kimlik, Ehliyet ve Pasaport Randevularında Yeni Dönem Kimlik, ehliyet ve pasaport içi...           • Outlook hesaplarında güvenlik sorunu ortaya çıktı Outlook hesaplarında güvenlik sorunu ortaya çıktı Microsoft'tan yapılan aç...           • Yargıtay: Zorla İstifa Ettirilen İşçiye İhbar Tazminatı Ödenir Yargıtay: Zorla İstifa Ettirilen İşçiye İhbar Tazminatı Ödenir İşçiye zorla is...           • Muhtar maaşları kesilecek mi? Resmi açıklama geldi Muhtar maaşları kesilecek mi? Resmi açıklama geldi Dün sosyal medyada muhtar maaşları...           

YÜZME HAVUZU VE STAD ZEMİNİ ÇALIŞMALARI DEVAM EDİYOR

YÜZME HAVUZU VE STAD ZEMİNİ ÇALIŞMALARI DEVAM EDİYOR

Gerede’ye Kapalı Yüzme Havuzunu kazandırmak için çalışmalar devam ediyor. Bolu Milletvekili Fehmi Küpçü, Gerede Kaymakamı Arslan Yurt, Gerede Belediye Başkanı Ömer Baygın Gençlik ve Spor Bakanlığı Müsteşar Yardımcısı Arslan Karanfil’i 05 Haziran 2013 Çarşamba günü Ankara’da makamında ziyaret etti.

Şu anda projelerinin hazırlandığı Kapalı Yüzme Havuzunun 600.000 TL si bütçede hazır. 400.000 TL içinde Gençlik ve Spor Bakanı Suat Kılıç söz vermişti. Yapılan görüşmelerde herhangi bir aksaklığın olmadığı ve proje çalışmalarının tamamlanmasının ardından yapımı için düğmeye basılacağı ifade edildi.

Gerede Heyeti ayrıca Gerede Şehir Stadının zemininin yenilenmesi, Sentetik Çim Saha yapılması ve Arkut Dağı Kayak Merkezinde inşaatı devam Kayak Evi ve Dinlenme Tesisi ile ilgili talepleri ilettiler. Görüşmeler olumlu geçti. Yaklaşık 1 saat süren ziyaretin ardından hatıra fotoğrafı çektirildi.

Haber tarihi: 07/06/2013
Haber Okunma: 1990
Haber Yorumları: 0


Paylaş: Facebook  Twitter  Stumbleupon  Delicious  Google


Önceki: ESKİ HASTANE YIKILACAK
Sonraki: BAŞKAN VE KAYMAKAM SENEGAL MİLLİ GÜNÜNE KATILDI
Henüz yorum bulunmamaktadır. İlk yorumu siz yapabilirsiniz.

Ad, Soyad *
E-Mail
Kalan karekter sayısı:
Yorum *
Güvenlik kodunu giriniz:
captcha
*
(* Doldurulması zorunlu alanlar)


İçerik Rss - Haberler Rss
Tasarım ve Programlama: Omnportal