2 milyona yakın araç sahibine egzoz muayenesi için son uyarı Çevre ve Şehircilik Bakanlığınca, egzoz gazı emisyon ölçümü yaptırmay...           • İkinci el araçlarda yeni dönem başlıyor Karayolları Motorlu Araçlar Zorunlu Mali Sorumluluk Sigortasında (Trafik Sigortası) tarife ...           • Açıklanamayan uzun telefon görüşmeleri boşanma nedeni Sürekli telefonla konuşan kadın, kendisine hakaret eden kocasıyla eşit kusurlu bulundu. Hi...           • Gerede Ticaret ve Sanayi Odası Dar Gelirli Vatandaşların Yüzünü Güldürdü Gerede Ticaret ve Sanayi Odası Dar Gelirli Vatandaşların Yüzünü Güldürd&u...           • Üniversitede Deri Mühendisliği Seçenlere Asgari Ücret Tutarında Burs Verilecek Üniversitede Deri Mühendisliği Seçenlere Asgari Ücret Tutarında Burs Verilec...           • Bakan Selçuk Duyurdu: Öğrenciler Nisan ve Kasım'da 1'er Hafta Ara Tatil Yapacak Bakan Selçuk Duyurdu: Öğrenciler Nisan ve Kasım'da 1'er Hafta Ara Tatil Yapacak Son d...           • Kimlik, Ehliyet ve Pasaport Randevularında Yeni Dönem Kimlik, Ehliyet ve Pasaport Randevularında Yeni Dönem Kimlik, ehliyet ve pasaport içi...           • Outlook hesaplarında güvenlik sorunu ortaya çıktı Outlook hesaplarında güvenlik sorunu ortaya çıktı Microsoft'tan yapılan aç...           • Yargıtay: Zorla İstifa Ettirilen İşçiye İhbar Tazminatı Ödenir Yargıtay: Zorla İstifa Ettirilen İşçiye İhbar Tazminatı Ödenir İşçiye zorla is...           • Muhtar maaşları kesilecek mi? Resmi açıklama geldi Muhtar maaşları kesilecek mi? Resmi açıklama geldi Dün sosyal medyada muhtar maaşları...           

TÜRKİYE BİLEK GÜREŞİ ŞAMPİYONASI SEÇMELERİ YAPILDI

TÜRKİYE BİLEK GÜREŞİ ŞAMPİYONASI SEÇMELERİ YAPILDI

 

Türkiye Bilek Güreşi Şampiyonası Bolu seçmeleri geçtiğimiz hafta sonu BOBES GYM Stüdyoları’nda gerçekleştirildi. Müsabakalarda kendi kategorilerinde 1. olan sporcular Türkiye Şampiyonası’na katılmaya hak kazandı.

Geçtiğimiz hafta sonu gerçekleştirilen ve  40 sporcunun katıldığı müsabakalar oldukça çekişmeli geçti. Önümüzdeki günlerde Antalya’da yapılması planlanan Türkiye Şampiyonası’na katılmak için ter döken sporcular Büyük Erkeklerde 55-60-65-70-75-80-85 ve +80 kg, Gençlerde 55-60-65-70-75-80 kg, Bayanlarda ise 45-50-55-60-65-70 ve +70 kg kategorilerinde bileklerinin gücü ile yarıştılar. Türkiye Vücut Geliştirme Fitness ve Bilek Güreşi Federasyonu Bolu Temsilcisi Hakan Mazlum gerçekleştirilen organizasyona katılımın ücretsiz olarak yapıldığını ve bundan sonra da bu dalda farklı etkinliklerin devam edeceğini söyledi.  Sağ ve sol kol olmak üzere 2 ayrı kategoride gerçekleştirilen karşılaşmalarda dereceye giren sporculara madalyaları ve ödülleri, protokol üyeleri ile sponsor firmaların yetkilileri tarafından verildi.

 

Haber tarihi: 26/06/2013
Haber Okunma: 2170
Haber Yorumları: 0


Paylaş: Facebook  Twitter  Stumbleupon  Delicious  Google


Önceki: HAYVANCILIK DESTEKLEMELERİ MÜRACAAT KOŞULLARI VE ZAMANI
Sonraki: SABİO ŞAMPİYONLARI BİLECİK’İ FETHETTİ
Henüz yorum bulunmamaktadır. İlk yorumu siz yapabilirsiniz.

Ad, Soyad *
E-Mail
Kalan karekter sayısı:
Yorum *
Güvenlik kodunu giriniz:
captcha
*
(* Doldurulması zorunlu alanlar)


İçerik Rss - Haberler Rss
Tasarım ve Programlama: Omnportal