2 milyona yakın araç sahibine egzoz muayenesi için son uyarı Çevre ve Şehircilik Bakanlığınca, egzoz gazı emisyon ölçümü yaptırmay...           • İkinci el araçlarda yeni dönem başlıyor Karayolları Motorlu Araçlar Zorunlu Mali Sorumluluk Sigortasında (Trafik Sigortası) tarife ...           • Açıklanamayan uzun telefon görüşmeleri boşanma nedeni Sürekli telefonla konuşan kadın, kendisine hakaret eden kocasıyla eşit kusurlu bulundu. Hi...           • Gerede Ticaret ve Sanayi Odası Dar Gelirli Vatandaşların Yüzünü Güldürdü Gerede Ticaret ve Sanayi Odası Dar Gelirli Vatandaşların Yüzünü Güldürd&u...           • Üniversitede Deri Mühendisliği Seçenlere Asgari Ücret Tutarında Burs Verilecek Üniversitede Deri Mühendisliği Seçenlere Asgari Ücret Tutarında Burs Verilec...           • Bakan Selçuk Duyurdu: Öğrenciler Nisan ve Kasım'da 1'er Hafta Ara Tatil Yapacak Bakan Selçuk Duyurdu: Öğrenciler Nisan ve Kasım'da 1'er Hafta Ara Tatil Yapacak Son d...           • Kimlik, Ehliyet ve Pasaport Randevularında Yeni Dönem Kimlik, Ehliyet ve Pasaport Randevularında Yeni Dönem Kimlik, ehliyet ve pasaport içi...           • Outlook hesaplarında güvenlik sorunu ortaya çıktı Outlook hesaplarında güvenlik sorunu ortaya çıktı Microsoft'tan yapılan aç...           • Yargıtay: Zorla İstifa Ettirilen İşçiye İhbar Tazminatı Ödenir Yargıtay: Zorla İstifa Ettirilen İşçiye İhbar Tazminatı Ödenir İşçiye zorla is...           • Muhtar maaşları kesilecek mi? Resmi açıklama geldi Muhtar maaşları kesilecek mi? Resmi açıklama geldi Dün sosyal medyada muhtar maaşları...           

Gerede Devlet Hastanesine Bilgisayarlı Tomografi

Gerede Devlet Hastanesine Bilgisayarlı Tomografi

Gerede Devlet Hastanesi her geçen gün Tıbbi cihaz kalitesini ve Hekim sayısını artırarak  güçlenmeye devam ediyor. 

Bolu İli Kamu Hastaneleri Birliği Genel Sekreteri Dr.Murat ÖZMEN yaptığı açıklamada:  “Gerede Devlet Hastanesi  konumu itibariyle iller arasında bir bağlantı noktasının üzerinde olması nedeniyle sadece bölge insanımıza değil bölgemizden geçiş yapan transit yolcularımıza da hizmet vermekte iken, özellikle trafik kazalarında ihtiyaç olan Bilgisayarlı Tomografi olmaması nedeniyle hastalıklara tanı koymada yetersizlik ve buna bağlı tedavilerde geçikmelere neden olarak birçok hastayı öncelikle Bolu il merkezi veya diğer illerdeki hastanelere sevk etmek durumunda kalınıyor, bu durum da hasta ve yakınlarının mağduriyetine neden oluyordu. 

            Hastanemiz 2013 yılı boyunca gerekli teknik alet ve ekipman açısından yeterli düzeye ulaşmış olup 2014 yılının bu ilk aylarında Bilgisayarlı Tomografinin de kurulmasıyla bu eksiklikleri tamamlamıştır. Önümüzdeki dönemlerde gelecek olan hekimlerimizle beraber daha üst düzey birçok ameliyat ve tedavi işlemlerinin yapılabileceği, yanı sıra teşhis ve tedavi sonrası daha kaliteli hizmet sunabilecek kapasiteye ulaşacaktır. Böylelikle hastanemiz her hastayı sevk eden bir imajdan kurtulup diğer bölgelerden hasta sevki alan bir kapasiteye ulaşmış olacaktır.  

            Sürekli gelişen sağlık hizmeti ile Mükemmeliyete ulaşmak; Tıbbi Bilgiler Işığında, Hasta ve Çalışan Memnuniyetine dayalı Sağlık Hizmeti sunmak; Kalite, Güven, yüksek verime dayalı Eğitimli personelimizle sürekli gelişim sağlayarak Sağlık hizmeti sunmayı amaç edinen ve hedefleyen Gerede Devlet Hastanesi bünyesine kazandırılan bu yeni hizmetin temininde emeği geçenlere teşekkür eder, öncelikle tüm hekim ve sağlık çalışanlarımıza, tüm bölge insanlarımıza ve hastanemize misafir olan diğer bölgelerden gelen tüm vatandaşlarımıza hayırlı olmasını dileriz”.

Haber tarihi: 05/03/2014
Haber Okunma: 1753
Haber Yorumları: 0


Paylaş: Facebook  Twitter  Stumbleupon  Delicious  Google


Önceki: Diyanet İşleri Başkanı Görmez'den İslam dünyasına anlamlı çağrı..
Sonraki: İl Müdürü ve Gıda Yem Şube Müdürü tarafından ziyaret edildi.
Henüz yorum bulunmamaktadır. İlk yorumu siz yapabilirsiniz.

Ad, Soyad *
E-Mail
Kalan karekter sayısı:
Yorum *
Güvenlik kodunu giriniz:
captcha
*
(* Doldurulması zorunlu alanlar)


İçerik Rss - Haberler Rss
Tasarım ve Programlama: Omnportal