2 milyona yakın araç sahibine egzoz muayenesi için son uyarı Çevre ve Şehircilik Bakanlığınca, egzoz gazı emisyon ölçümü yaptırmay...           • İkinci el araçlarda yeni dönem başlıyor Karayolları Motorlu Araçlar Zorunlu Mali Sorumluluk Sigortasında (Trafik Sigortası) tarife ...           • Açıklanamayan uzun telefon görüşmeleri boşanma nedeni Sürekli telefonla konuşan kadın, kendisine hakaret eden kocasıyla eşit kusurlu bulundu. Hi...           • Gerede Ticaret ve Sanayi Odası Dar Gelirli Vatandaşların Yüzünü Güldürdü Gerede Ticaret ve Sanayi Odası Dar Gelirli Vatandaşların Yüzünü Güldürd&u...           • Üniversitede Deri Mühendisliği Seçenlere Asgari Ücret Tutarında Burs Verilecek Üniversitede Deri Mühendisliği Seçenlere Asgari Ücret Tutarında Burs Verilec...           • Bakan Selçuk Duyurdu: Öğrenciler Nisan ve Kasım'da 1'er Hafta Ara Tatil Yapacak Bakan Selçuk Duyurdu: Öğrenciler Nisan ve Kasım'da 1'er Hafta Ara Tatil Yapacak Son d...           • Kimlik, Ehliyet ve Pasaport Randevularında Yeni Dönem Kimlik, Ehliyet ve Pasaport Randevularında Yeni Dönem Kimlik, ehliyet ve pasaport içi...           • Outlook hesaplarında güvenlik sorunu ortaya çıktı Outlook hesaplarında güvenlik sorunu ortaya çıktı Microsoft'tan yapılan aç...           • Yargıtay: Zorla İstifa Ettirilen İşçiye İhbar Tazminatı Ödenir Yargıtay: Zorla İstifa Ettirilen İşçiye İhbar Tazminatı Ödenir İşçiye zorla is...           • Muhtar maaşları kesilecek mi? Resmi açıklama geldi Muhtar maaşları kesilecek mi? Resmi açıklama geldi Dün sosyal medyada muhtar maaşları...           

ŞAMPİYONLAR ÖDÜLLERİNE KAVUŞTU

ŞAMPİYONLAR ÖDÜLLERİNE KAVUŞTU

 

Gerede Belediyesi Ramazan Dede Bilgievi ve Gerede Milli Eğitim Müdürlüğü işbirliği ile düzenlenen Gerede Bilim Şampiyonası’nda dereceye giren toplam 40 öğrenci dün yapılan törenle ödüllendirildi.

Belediyesi Ramazan Dede Bilgievi ve Gerede Milli Eğitim Müdürlüğü iş birliği ile Mayıs ayı başında düzenlenen Gerede Bilim Şampiyonası’nda dereceye giren toplam 40 öğrenci Yapılan törenle ödüllendirildi.

Şampiyonaya katılan 4. 5. 6. ve 7. sınıf öğrencileri arasından toplam 40 kişi dün yapılan törenle madalya ve hediye çeki ödüllerini aldılar.

Gerede Kültür Sitesinde düzenlenen ödül törenine, Gerede Kaymakamı Arslan Yurt, Gerede Belediye Başkanı Mustafa Allar, İlçe Milli Eğitim Müdürü Mustafa Camcı, İlçe Özel İdare Müdürü İsmail Bilgücü, İlçe Sağlık Müdürü Hüseyin Yücel, Gerede Devlet Hastanesi Başhekimi Kahraman Dinler, Belediye Meclis Üyesi İsmail Çetin, Recep Kaya ve Mehtap Demirses Burku,  GTSO Başkanı Ersin Kaşka, GESO Başkanı Abdullah Güler, Gerede Eski Belediye Başkanı Ömer Baygın, Eski Belediye Başkan Yardımcısı Ali Kemal Atay, İmam Hatip Orta Okulunu yaptıran hayır sever iş adamı Eyüp Özdemir ve okul müdürleri ile çok sayıda öğrenci ve veli katıldı.

Ramazan Dede Bilgi Evi ve İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü Öğretmenleri tarafından özverili bir çalışma ile hazırlanan, toplam 260 kişinin katılımıyla yapılan Gerede Bilim Şampiyonası sınavında, kendi kategorilerinde ilk 10’a giren öğrenciler ödüllendirildi.

Ramazan Dede Bilgievi Müdürü Mehmet Ali Karagöz’ün sunuculuğunda gerçekleşen törende, ilk 10 sıranın içinde 1, 2 ve 3. olanlara 1.’lik, 4, 5 ve 6. olanlara 2.’lik, 7, 8, 9 ve 10. olanlara ise 3.’lük madalyaları verildi. Dereceye girenler ayrıca hediye çeki ile de ödüllendirildi.

 

DERECEYE GİREN ÖĞRENCİLER

 

4. Sınıf

 

5.Sınıf

 

6.Sınıf

 

7.Sınıf

1.ler

1. Bengisu Yılmaz

1.ler

1. Zeynep Çelik

1.ler

1.Görkem Solun

1.ler

1.Hilal Kılıç

2. Ali Osman Yürekli

2. Berkay Gebeş

2.Yusuf Güldemir

2.Hanife Açıkel

3. Doğan Aslan

3. Mustafa Yücel

3.Ahmet Baygın

3.Yiğithan Milli

2.ler

4. Hale Nur Balcı

2.ler

4. Eren Turçin

2.ler

4.Erdem Çomak

2.ler

4.Semanur Çimen

5. Sıla Yücel

5. Batur Çetin

5.Fatma Nur Tilki

5.Ebrar Kaya

6. Efe Yılmaz

6. Fazlı Üstündağ

6.Vehbi Keser

6.Ömer Faruk Atay

3.ler

7. Hayrunnisa Güneş

3.ler

7. Ilgın Yılmaz

3.ler

7.Sami Yaman

3.ler

7.Seçil Gümüş

8. Furkan Kemal Özkan

8. Musa Aksoy

8.Harun Turbalı

8.Ahmet Calayır

9. Hatice Karagöz

9. Furkan Doğancı

9.Esra Nur Coşkunyürek

9.Betül Bulduklu

10.Yağmur Kaya

10.Emrullah Yılmaz

10.Fatma Nur Büke

10.Berat Günaydın

 

Haber tarihi: 28/05/2014
Haber Okunma: 1857
Haber Yorumları: 0


Paylaş: Facebook  Twitter  Stumbleupon  Delicious  Google


Önceki: BELEDİYE PERSONELİ YEMEKTE BULUŞTU
Sonraki: YARI FİNALLER 02 HAZİRAN’DA
Henüz yorum bulunmamaktadır. İlk yorumu siz yapabilirsiniz.

Ad, Soyad *
E-Mail
Kalan karekter sayısı:
Yorum *
Güvenlik kodunu giriniz:
captcha
*
(* Doldurulması zorunlu alanlar)


İçerik Rss - Haberler Rss
Tasarım ve Programlama: Omnportal