2 milyona yakın araç sahibine egzoz muayenesi için son uyarı Çevre ve Şehircilik Bakanlığınca, egzoz gazı emisyon ölçümü yaptırmay...           • İkinci el araçlarda yeni dönem başlıyor Karayolları Motorlu Araçlar Zorunlu Mali Sorumluluk Sigortasında (Trafik Sigortası) tarife ...           • Açıklanamayan uzun telefon görüşmeleri boşanma nedeni Sürekli telefonla konuşan kadın, kendisine hakaret eden kocasıyla eşit kusurlu bulundu. Hi...           • Gerede Ticaret ve Sanayi Odası Dar Gelirli Vatandaşların Yüzünü Güldürdü Gerede Ticaret ve Sanayi Odası Dar Gelirli Vatandaşların Yüzünü Güldürd&u...           • Üniversitede Deri Mühendisliği Seçenlere Asgari Ücret Tutarında Burs Verilecek Üniversitede Deri Mühendisliği Seçenlere Asgari Ücret Tutarında Burs Verilec...           • Bakan Selçuk Duyurdu: Öğrenciler Nisan ve Kasım'da 1'er Hafta Ara Tatil Yapacak Bakan Selçuk Duyurdu: Öğrenciler Nisan ve Kasım'da 1'er Hafta Ara Tatil Yapacak Son d...           • Kimlik, Ehliyet ve Pasaport Randevularında Yeni Dönem Kimlik, Ehliyet ve Pasaport Randevularında Yeni Dönem Kimlik, ehliyet ve pasaport içi...           • Outlook hesaplarında güvenlik sorunu ortaya çıktı Outlook hesaplarında güvenlik sorunu ortaya çıktı Microsoft'tan yapılan aç...           • Yargıtay: Zorla İstifa Ettirilen İşçiye İhbar Tazminatı Ödenir Yargıtay: Zorla İstifa Ettirilen İşçiye İhbar Tazminatı Ödenir İşçiye zorla is...           • Muhtar maaşları kesilecek mi? Resmi açıklama geldi Muhtar maaşları kesilecek mi? Resmi açıklama geldi Dün sosyal medyada muhtar maaşları...           

AGD GEREDE ŞUBESİNDEN MUHTEŞEM PROGRAM

AGD GEREDE ŞUBESİNDEN MUHTEŞEM PROGRAM

 

MEKKENİN FETHİNİN 1336. YIL DÖNÜMÜ MÜNASEBETİYLE ANADOLU GENÇLİK TARAFINDAN

TÜRKİYE GENELİ DÜZENLENEN 600 PROGRAM DAN BİR TANESİDE  GEREDEMİZDE DÜZENLENDİ.

 

İyiliğin Kalbinden, İnsanlığın Saadetine! 

 

Programa Gerede Protokolünün yanısıra Stk temsilcileri Siyasi parti başkanları, Medya kuruluşlarının Temsilcileri, Gerede İmam Hatip Lisesi  Öğrencilerimiz,  Öğretmenlerimiz Müdür ve Müdür yardımcıları, Gerede Fen Lisesi Öğrencileri, öğretmenleri  ve Müdürü Abdurrahman Uslu, Diğer okullardan birçok öğrenci ve öğretmen ve Velilerimiz, Gerede ilim ve  Hayır Vakfı Başkanı Av. Hasan Tahsin ÖZAFŞAR, Geredemizde Ahlak ve  Maneviyat üzere birçok talebenin Yetişmesinde emeği olan Başkan Yardımcısı Halil ERBİCAN Hocaefendi ve Gerede halkı katıldı. 

31 Aralık 2016 Cumartesi günü Gerede Melih Gökçek Kültür Merkezinde icra edilen program, AGD Gerede Şube Başkanı Veysel Ayeroğlu “Yılları aşarak kalplerimizin kapılarına ışıklar tutan Mekke’nin fethinin 1386. Yılı vesilesiyle düzenlemiş olduğumuz programa katılan tüm hemşerilerimize teşekkür ediyorum” diyerek Programa katılanları selamlaması ile başladı.. 

 

Yıldırım Beyazıt Üniversitesi İslami İlimler Fakültesi Öğr. Üyesi Prof. Dr. Ahmet ÜNSAL beyefendinin konuşmacı olarak katıldığı program Kocatepe Camii Baş Müezzini İbrahim ÇAKILLI hoca efendi ve Gerede’mizin yetiştirdiği ve Bir dönem Cevaplar Kuran kursunda öğreticilik yapan Behçet Ayaz Hoca Efendinin oğlu Beştepe Millet Camii Müezzini Abdurrahman AYAZ hoca efendi, Gerede’mizin  Manevi mimarı Kur’ra Hafızı birçok talebe yetiştiren Alim Fazıl Kemal Halıcı Hoca Efendi ve Hafız Şeref Öztürk Hoca Efendilerin Kur'an Ziyafeti ile salonda duygulu anlar yaşandı. Tasavvuf Müziği Konseri, , Semazen gösterimi, ilahiler den sonra Türkiye geneli 450 bin öğrencinin katıldığı Siyer-i Nebi yarışması Sonucunda İlçemizde ve Bolu İlimizde 1. Olan (Gerede Fen Lisesi)  öğrencisi Beyza Nur Ercan AGD Bolu Şubesi Umre Ödülü ile ödüllendirdi. Yine İlçemiz  2.si Fatma AYGÜMÜŞ ve  ilçemiz 3. sü Nalan YILMAZ da Gerede Fen Lisesi öğrencileri olup Bu genç öğrencilerimizi de Gerede Cevaplar İlim ve  Hayır Vakfı adına Başkan Yardımcısı Halil ERBİCAN Hoca Efendi Umre  ödülü ile ödüllendirdi. Daha sonra program AGD başkanının Programa katılanlara ve  katkı sağlayan Başta Gerede Belediyemize olmak üzere programda emeği geçen bütün herkese teşekkür konuşması ve toplu fotoğraf çekimi ile sona erdi.

 

Haber tarihi: 12/01/2017
Haber Okunma: 1944
Haber Yorumları: 0


Paylaş: Facebook  Twitter  Stumbleupon  Delicious  Google


Önceki: Araçlara Çipli Sistem Geliyor
Sonraki: ZEMHERİ NE ZAMAN BAŞLAR VE NE ZAMAN BİTER
Henüz yorum bulunmamaktadır. İlk yorumu siz yapabilirsiniz.

Ad, Soyad *
E-Mail
Kalan karekter sayısı:
Yorum *
Güvenlik kodunu giriniz:
captcha
*
(* Doldurulması zorunlu alanlar)


İçerik Rss - Haberler Rss
Tasarım ve Programlama: Omnportal